Ліпофілінг

Ліпофілінг — процедура введення власного жиру в ті ділянки обличчя або тіла, які потребують корекції через дефіцит об’єму.

Іншими словами, ліпофілінг — це пересадка жиру із одних ділянок тіла на інші, наприклад в ділянку носослізної борозни (складки), верхньої чи нижньої повіки, кистей рук.

Блефаропластика верхніх повік

Чому саме ліпофілінг?

Жир, який використовується при ліпофілінгу є власною жировою тканиною пацієнта, забраною із ділянок тіла, де він є в надлишку. Ця жирова тканина складається із жирових клітин, які при пересадці дуже добре приживаються, цим самим надаючи об’єм, який дуже часто втрачається із віком. Окрім цього, жирова тканина є дуже багатою на фактори росту та стовбурові клітини, які покращують стан шкіри, забезпечуючи додаткове живлення.

Ліпофілінг Луцьк

На відміну від філлерів, які також часто використовуються для надання об’єму тканинам, жир дає тривалий ефект, не набрякає, не спричинює будь-яких негативних реакцій організму, оскільки є власною тканиною.

Ліпофілінг є новим трендом естетичної медицини, з практично відсутніми протипоказами та небажаними ефектами, дозволяє замаскувати такі проблемні ділянки як, наприклад, носослізну борозну.

 

Для консультації чи при виникненні запитань - телефонуйте:

Як відбувається процес ліпофілінгу?

Ліпофілінг є хірургічною процедурою, тому відбувається в умовах стерильної операційної. Під місцевим знеболенням спеціальними канюлями для ліпосакції виконується процес забору певного об’єму жирової тканини.

На наступному етапі ця жирова тканина проходить спеціальні етапи підготовки для того, щоб бути готовою для ведення у необхідні ділянки тіла. Метою цієї підготовки є очищення та створення необхідної консистенції для етапу введення.

Третій етап полягає у введенні жирової тканини у ті ділянки тіла, які потребують додаткового об’єму чи омолодження. Цей процес також відбувається під знеболенням та за допомогою тонкї канюлі, які дозволяются ввести жир з мінімальною травматизацією власних тканин.

Звідки відбувається забір жиру при ліпофілінгу?

Найчастіше, забір жиру для ліпофілінгу відбувається із живота або внутрішньої чи зовнішньої ділянок стегон, оскільки саме там, зазвичай, його є в надлишку. В більшості випадків, об’єм жиру, який забирається, не перевищує 20 мл, що є достатнім, наприклад, для корекції ділянки обличчя.

В які ділянки тіла вводиться жир?

Найчастіше ліпофілінг використовується для корекції середньої третини обличчя: носослізно борозни, верхньої та нижньої повік, скул. 

Також, ліпофілінг виконується для корекції кистей рук, які дуже часто з віком можуть виглядати «кістлявими». Ця процедура чудово відновлює об’єм та покращує стан шкіри рук.

Контакти

Телефон

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00-17:00​

Слідкуйте за нами: