Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика або пластика повік — це одна із найпоширеніших пластичних операцій у світі. Саме завдяки блефаропластиці можна позбавитись повіки, що нависає, грижових мішків та втомленого вигляду. Після пластики повік вигляд обличчя кардинально змінюється, оскільки в першу чергу саме на очі ми звертаємо увагу  при погляді в дзеркало чи на іншу людину.

Блефаропластика — це малоінвазивна хірургічна операція, ціль якої скорегувати вікові зміни повік та навколоорбітальної ділянки.

Під час цієї операції забирається надлишок шкіри та жирові грижі. 

Сліди після пластики повік майже не помітні, оскільки розрізи робляться по фізіологічних складках повік, які ховаються при розплющених очах.

Блефаропластика верхніх повік

Які є види пластики повік?

Верхня
блефаропластика

Верхня блефаропластика (або пластика верхніх повік) — це хірургічна операція. спрямована на корекцію форми, об’єму верхніх повік. Виконується тоді, коли є надлишок шкіри на верхній повіці, який утворює додаткові складки, закриває вії. Також, верхня блефаропластика виконується при наявності жирових гриж, особливо помітних в ділянці внутрішнього кута ока.

Розріз під час верхньої блефаропластики знаходиться у складці, яка формується під час відкривання очей, тому слід від цієї операції з часом стає непомітним.

Пластика повік Луцьк

Нижня
блефаропластика

Нижня блефаропластика (або пластика нижніх повік)  — це пластична операція, яка дозволяє позбутись як обвислої шкіри під очима, так і гриж (жирових мішків), які можуть контуруватись під нижніми повіками.

Нижня блефаропластика може виконуватись двома шляхами:

  • класичним  — розріз виконується під віями нижньої повіки;
  • транскон’юнктивальним (або закритим) — розріз виконується через внутрішню поверхню повіки, ззовні — розрізів немає.

Для консультації чи при виникненні запитань - телефонуйте:

Коли оптимально робити блефаропластику?

Ідеального віку, коли необхідно робити пластику повік, не існує! 

Звичайно, більшість пацієнтів, котрі звертаються для проведення цієї операція, це люди 40+ років, оскільки сам після цього віку спостерігається втрата тонусу шкіри та зв’язкового апарату обличчя, що спричинює формування жирових гриж під та над очима. Проте в людей, які генетично мають повіку, що нависає, необхідність у проведенні блефаропластики може наступити і раніше.

Скільки часу триває реабілітація після блефаропластики?

Основний дискомфорт після пластики повік пов’язаний лише із наявністю синців та набряків в ділянці повік. Зазвичай, наявність синців та набряку можлива протягом перших двох тижнів після операції. Варто розуміти, що ділянка повім має надзвичайно сильне кровопостачання та є дуже делікатною, саме тому при будь-якій техніці проведення цієї операції уникнути травматизації капілярів та тканин неможливо, що і призводить до появи синів та набряків.

Саме тому, варто раціонально та серйозно підходити до планування цієї операції, вибравши такий час, коли наявність синців не вплине на ваші плани щодо роботи чи відпочинку.

Контакти

Телефон

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00-17:00​

Слідкуйте за нами: